MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Blokady rolnicze. Zapowiedziana została blokada pomiędzy dwoma węzłami drogi S3. Mają być utrudnienia też w Kożuchowie. Jest apel policji

OPRAC.:
Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
Wideo
od 12 lat
- Podróżni mogą liczyć na pomoc policjantów, którzy będą kierować ruchem i wskazywać drogi alternatywne. Doświadczeni funkcjonariusze ruchu drogowego dołożą wszelkich starań, aby mimo utrudnień, kierowcy mogli sprawnie dotrzeć do celu - informuje aspirant Justyna Sęczkowska-Sobol z KPP w Nowej Soli. Ma być blokada na lubuskim odcinku drogi S3 i na rondzie w Kożuchowie.

Blokada rolnicza na S3. Objazd

Na środę, 20 marca rolnicy zapowiadają blokadę odcinka drogi S3 od węzła Nowa Sól Zachód do węzła Nowa Sól Południe. Nowosolska policja zapowiada, że kierowcy jadący od strony Legnicy będą musieli zjechać z drogi S3 na węźle Nowa Sól Południe, kierując się na drogę wojewódzką 333 w kierunku Nowej Soli, dalej Południową Strefą Przemysłową w Nowej Soli do drogi wojewódzkiej 315, następnie na węźle Nowa Sól Zachód wjadą ponownie na drogę S3 w kierunku Zielonej Góry.

Analogicznie kierujący jadący od strony Zielonej Góry na węźle Nowa Sól Zachód drogą W315, Południową Strefą do drogi W333 i do węzła Nowa Sól Południe, gdzie ponownie wjadą na drogę S3 w kierunku Legnicy.

Blokada rolnicza w Kożuchowie. Objazd

Komenda Powiatowej Policji w Nowej Soli informuje również, że w ramach protestu zablokowane zostanie rondo im. 13 Pułku Zmechanizowanego w Kożuchowie. Jest to skrzyżowanie drogi wojewódzkiej 297 z drogą 283.

Planowane jest zgromadzenie publiczne na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich - Rondo im. 13. Pułku Zmechanizowanego u zbiegu ulic Nowosolnej, Wolności, Szprotawskiej, Chopina wraz z 50-metrowymi odcinkami tych ulic przed rondem.

Wyznaczony został został objazd: Kierowcy jadący od Nowej Soli drogą W297 w kierunku Bolesławca powinni w Kożuchowie jechać ulicą Inwestycyjną w kierunku ulicy Zielonogórskiej, następnie ulicą Kolorową do ulicy 1 Maja, po czym skręcić w ulicę Polną i dojeżdżając do ulicy Szprotawskiej (drogą W297) kontynuować jazdę tą drogą. Analogicznie w przeciwnym kierunku.

- Podróżni mogą liczyć na pomoc policjantów, którzy będą kierować ruchem i wskazywać drogi alternatywne. Doświadczeni funkcjonariusze ruchu drogowego dołożą wszelkich starań, aby mimo utrudnień, kierowcy mogli sprawnie dotrzeć do celu. Prosimy o wyrozumiałość, ostrożną jazdę oraz o stosowanie się do znaków i poleceń policjantów! - apeluje aspirant Justyna Sęczkowska-Sobol, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Utrudnienia w Kożuchowie mają potrwać w środę, 20 marca, od godz. 7 do 19.

Trwa głosowanie...

Czy popierasz formę protestu rolników w postaci blokad dróg?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowasol.naszemiasto.pl Nasze Miasto