Skład nowej rady miejskiej
Marceli Borowiecki (bez głosowania), Dariusz Bruzi (69), Ryszard Dobrychłop (73), Aneta Dudziak -_Michalska (50), Zbigniew Dysiewicz (77), Joanna Dębicka (81), Ewelina Gałąszczak (60), Maria Głowacka (49), Adrian Hołobowicz (63), Grzegorz Lech (49), Zbigniew Pazur (109), Grzegorz Pilz (65), Krzysztof Sidło (75), Łukasz Sidło (125), Arkadiusz Telega (46).
Ostateczne wyniki wyborów: 254 mandaty dla PiS, 194 dla KO i 70 dla PSL; frekwencja 54,84 proc.
źródło: TVN24
Okręg 1
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Akacjowa, Dębowa, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Mickiewicza, Topolowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Marcin Zbigniew Korczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Barbara Kruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Adrian Hołobowicz
Okręg 2
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Ogrodowa, Osiedle Piastowskie nr 1 - 2, Żeromskiego
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Daniel Zenon Drozdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Ryszard Dobrychłop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Kamil Antoni Wesołowski
Okręg 3
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Osiedle Piastowskie nr 3 - 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Łukasz Tworkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Maria Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Joanna Bożena Hnat
Okręg 4
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Cicha, Fabryczna, Jęczmienna, Krótka, Majora Sucharskiego, Młyńska, Polna, Pszeniczna, Zbożowa, Żytnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Andrzej Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Joanna Marzena Dębicka
Okręg 5
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Botaniczna, Kolbego, Kręta, Liliowa, Sienkiewicza, Szeroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Kornel Kardzis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Grzegorz Władysław Pilz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Iwona Dorota Romek
Okręg 6
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Aleja Złotej Jesieni, Cmentarna, Dworcowa, Konopnickiej, Kopernika, 8 Maja, Szkolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Alicja Janina Korczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Zbigniew Andrzej Dysiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Piotr Mateusz Paczek
Okręg 7
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Bolesława Krzywoustego, Ciemna, Górna, Łąkowa, Mostowa, Nowe Miasto, Osiedle Rybackie, Spacerowa, Widok, Wodna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Rafał Bolesław Hoszowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Franciszek Konsewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Krzysztof Sidło
Okręg 8
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Głogowska, Kościelna, Nadbrzeżna, Narożna, Słoneczna, Wąska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Marta Telega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Monika Jadwiga Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Aneta Wanda Dudziak-Michalska
Okręg 9
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Rynek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Arkadiusz Rafał Telega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Piotr Andrzej Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Adam Edward Przybylski
Okręg 10
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Kożuchowska nr 1 - 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Roman Tomasz Karbownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Marceli Borowiecki
Okręg 11
miasto: Bytom Odrzański, ulice: Daszyńskiego, Dmowskiego, gen. Władysława Andersa, Hallera, Korfantego, Kożuchowska nr 15 - 67, Kusocińskiego, Narutowicza, Nowosolska, Paderewskiego, Piłsudskiego, Rataja, Sadowa, Sportowa, Witosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Aneta Górecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Łukasz Sidło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Paweł Babiński
Okręg 12
miasto: Bytom Odrzański, ulice: 1 Maja, Mała, Piaskowa, Poprzeczna, Robotnicza, Wybickiego, Wyspiańskiego
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Zbigniew Pazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Marcin Jakub Kwasiński
Okręg 13
miejscowości: Bodzów, Drogomil, Kropiwnik, Sobolice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Marika Radosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Grzegorz Lech
Okręg 14
miejscowości: Bycz, Królikowice, Małaszowice, Tarnów Bycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Krystyna Guzior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Ewelina Dorota Gałąszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 16 Andrzej Zbigniew Dębicki
Okręg 15
miejscowości: Bonów, Popowo, Wierzbnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BYTOMIA
- 14 Dariusz Ryszard Bruzi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
- 15 Kazimierz Rakowski
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?