Mio MiVue 818 – kamera samochodowa o nietypowych funkcjach

Materiał informacyjny MIO
Kamera samochodowa Mio MiVue 818 nagrywa z gęstością zapisu 60 kl./s. W tym modelu zastosowało unikatową technologię Mio Night Vision, która zapewnia wysoką jakość nagrań nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

Kamera posiada także użyteczny system ostrzegania o odcinkowym pomiarze prędkości. W trakcie przejazdu przez taki odcinek kierowca otrzymuje alert dźwiękowy oraz świetlny informujący o tym, że auto znajduje się w strefie pomiaru lub się do niej zbliża. Powiadomienie otrzyma także, gdy będzie się poruszał za szybko na weryfikowanym odcinku. Wideorejestrator oszacuje prędkość jaka jest niezbędna, by pokonać trasę bezpiecznie i bez mandatu.

Połączenie, szklanych soczewek, przysłony F1.8, szerokiego, rzeczywistego kąta widzenia 140O oraz możliwość dostosowania rozdzielczości obrazu do naszych preferencji pozwoli otrzymać wysokiej jakości nagrania. Mio MiVue 818 umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 2K 1440p oraz przy gęstości zapisu 60 kl./s – dzięki temu nawet przy dużej prędkości nagranie będzie płynne, a wszystkie szczegóły będą dobrze widoczne.

Mio MiVue 818 posiada także kilka użytecznych funkcji, których nie znajdzie się w innych wideorejestratorach. Jedną z nich jest „Znajdź zaparkowany samochód”. To opcja, która wymaga włączenia aplikacji MiVue Pro App i połączenia smartfonu z wideorejestratorem za pomocą Bluetooth. Po zakończeniu jazdy, MiVue 818 wyśle na smartfon współrzędne miejsca, gdzie samochód został zaparkowany. W momencie powrotu na parking, aplikacja określi nasze aktualne położenie i z dokładnością do kilku metrów i wytyczy drogę do miejsca, gdzie stoi zaparkowane auto.

Mio MiVue 818 posiada też inną funkcję, niespotykaną u innych rejestratorów jazdy: ewidencję przebiegu. Każdy, kto używa służbowego samochodu, wie, jak problematyczna bywa konieczność obliczania tzw. „kilometrówki”. Jeśli jednak w służbowym pojeździe pracuje MiVue 818, sporządzenie raportu z twoich służbowych wyjazdów potrwa kilka sekund! Opcja ta przyda się też małym firmom, które posiadają kilka służbowych aut i szukają sposobu na zweryfikowanie do jakich celów pracownicy ich używają.

By skorzystać z „Ewidencji przebiegu”, należy sparować smartfon, na którym jest dedykowana aplikacja MiVue Pro App z kamerą MiVue 818, a następnie uruchomić funkcję. Wideorejestrator zapamięta dane o tym w jakim czasie, kiedy oraz ile kilometrów przejechano. W aplikacji MiVue Pro App za pomocą odpowiednich tagów można też określić czy był to przejazd służbowy czy prywatny. Aplikacja pozwala wygenerować raport w formacie pdf.

Wideorejestrator Mio MiVue 818 kosztuje 399 zł i jest do kupienia w sklepach sieci Media Expert: https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/kamery/wideorejestratory/wideorejestrator-mio-mivue-818?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMI9c3C-PHPggMVGxqiAx3JFQXBEAQYASABEgKp7PD_BwE&fbclid=IwAR10PFPRrDX5lE6McBpLipreySFbWRrY1uMEocMsOW9de92NcPhnSTA5NCM.

MiVue 818, podobnie jak inne kamery Mio, objęta jest 3-letnią gwarancją. Konsumenci, którzy zdecydują się na ich zakup, otrzymają uaktualnienie i 3 lata bezpłatnej gwarancji na urządzenie i jego baterię. Ponadto do końca grudnia 2023 r. wybrane modele kamer Mio objęte są promocją „Cashback”, w ramach której można otrzymać nawet 350 zł zwrotu przy zakupie wideorejestratorów Mio.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Mio MiVue 818 – kamera samochodowa o nietypowych funkcjach - Nasze Miasto

Wróć na nowasol.naszemiasto.pl Nasze Miasto