W ostatnim sparingu przed ligą Promień Żary przegrał z Cariną Gubin

Małgorzata Fudali Hakman
Za tydzień ruszają rozgrywki rundy wiosennej 3. i 4 ligi. Dzisiaj swój ostatni mecz kontrolny zagrał Promień Żary, który pojechał do Gubina na sparing z miejscową Cariną.

To było raczej jednostronny pojedynek, drużyn które kończą przygotowania do rundy wiosennej. Carina miała przewagę, która udokumentowała 4 golami, wygrywając 4:1. Pierwszą bramkę zdobył już w 9. minucie Siudak, natomiast kolejne 3 padły łupem Guimaraesa. Dla Promienia trafienie honorowe zaliczył powracający do drużyny po przerwie Kamil Dados.