Edward Gurban
Puchar Europy WAKO KARLOVAC
Puchar Europy WAKO KARLOVAC Kick Boxing Fighter Nowa Sól
Z workiem medali wrócili zawodnicy klubu Kick Boxing Fighter Nowa Sól z miejscowości Karlovac, którzy w sobotę, 8 lutego startowali tam w Pucharze Europy WAKO.

W zawodach brali udział zawodnicy z 130 klubów i 24 państw z całego świata. Nowosolanie zdobyli łącznie 34 medali, w tym: 14 złotych, 14 srebrnych i 6 brązowych.
Najlepiej spisał się znany wojownik Barosz Hassa, który wywalczył pas mistrzowski w kategorii seniorów w wadze 63,5 kg, w technice low kick. W tej samej technice, w kategorii juniorów świetnie walczył Patryk Oberda w wadze 60 kg.
- Mimo kontuzji nogi stoczył trzy ciężkie pojedynki i zdobył srebrny medal – chwalił podopiecznego trener Adam Rydzak.
Nowosolanie zajęli czwarte miejsce w punktacji klubowej, a dzięki temu Polska zajęła także czwarte miejsce w klasyfikacji państw.