Niesamowity wyczyn zawodników Klubu Karate NIDAN Zielona Góra. Zdobyli 31 medali na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego

Cezary Konarski
Reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra zdobyli 31 medali w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego. KK NIDAN Zielona Góra
Karatecy Klubu Karate NIDAN Zielona Góra znakomicie spisali się w gdańskiej Ergo Arenie na Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego. Zdobyli aż 31 medali.

Turniej w Gdańsku był okazją do walki o kwalifikacje na mistrzostwa Polski, które w czerwcu odbędą się w Warszawie. - Był to długo oczekiwany turniej i jednocześnie sprawdzian umiejętności po długiej przerwie – powiedział Anatol Kałasznikow, rzecznik KK NIDAN. - Nowy system szkoleniowy senseia Mirosława Kuciarskiego bardzo mocno zaowocował w zdobycze medalowe. Wielkie gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, rodzicom naszych młodych karateków, ich trenerom i naszym sponsorom.

Podopieczni Mirosława Kuciarskiego zdobyli aż 31 medali – 10 złotych, 9 srebrnych i 12 brązowych. W klasyfikacji klubów zielonogórzanie zajęli drugie miejsce (104 pkt.), lepszy był tylko Klub Karate Wejherowo (129 pkt.).

Czołowe lokaty reprezentantów KK NIDAN Zielona Góra

• Złote medale w kata: Martyna Trubiłowicz, Daria Semeniuk, Hanna Banaś, Michał Warzecha, Maksymilian Mały, Konrad Kałasznikow, Tomasz Rudkiewicz, Anatol Kałasznikow.
  • Złote medale w kumite: Hanna Banaś, Konrad Kałasznikow.
  • Srebrne medale w kata: Wiktoria Warzecha, Aleksandra Kot, Maja Trubiłowicz, Filip Kulczyk, Nikodem Sybal.
  • Srebrne medale w kumite: Agnieszka Siadaczka, Wiktoria Warzecha.
  • Srebrne medale w fukugo: Aleksandra Kot, Łukasz Słowik.
  • Brązowe medale w kata: Michalina Wolska, Agnieszka Siadaczka, Julia Rudkiewicz, Kacper Myślicki, Piotr Wąsik, Mateusz Walasek, Wiktor Semeniuk.
  • Brązowe medale w kumite: Michalina Wolska, Aleksandra Kot, Igor Karski.
  • Brązowe medale w fukugo: Wiktoria Warzecha, Agnieszka Siadaczka.
  • 4. lokaty w kata: Maciej Florek, Krzysztof Sokołowski, Damian Kwiatkowski, Szymon Marchewka, Michał Maciąg, Łukasz Słowik.
  • 4. lokaty w kumite: Maciej Florek, Igor Karski, Łukasz Słowik.

Niesamowity wyczyn zawodników Klubu Karate NIDAN Zielona Gór...