Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Niezwykły przebieg miały derby w piłce ręcznej II ligi: UKS...

Niesamowite derby w piłce ręcznej w Nowej Soli [ZDJĘCIA]

Niezwykły przebieg miały derby w piłce ręcznej II ligi: UKS Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin. Od początku meczu aż do 58 minuty prowadził Zew 27:25. Nieludzki zryw nowosolan, którzy w dwie minuty zdobyli cztery bramki, dał im zwycięstwo 29:27 (12:15 do przerwy). Drużyny grały w składach, UKS Nowa Sól: Mateusz Rapiejko (nr 1), Dariusz Kujawa (12), Hubert Ceglarz (16) na bramce. Marcin Hajnysz (18) – 8 bramek, Michał Wysocki (7), Maciej Orliński (8), Kamil Kowalski (9), Szymon Lisiewicz (13), Dawid Biazik (15) - po 3 bramki, Patryk Bortnowski (6), Jarosław Paszkiewicz (17) – po 2 bramki, Jakub Florczak (3), Patryk Krempa (19) – po 1 golu i Jakub Jaskółka (10), Kamil Stokowski (20, Łukasz Ostrowski (21). Zew Świebodzin: Maciej Cenin (12) na bramce, Marcin Nowicki (96) – 8 bramek, Jakub Cenin (19) – 5 bramek, Wojciech Hrtycak (6), Szymon Kobeszko (20), Marcin Kozłowski (43) - po 3 bramki, Jakub Kaliszak (8), Przemysław Bryza (9) po 2 bramki, Marcin Garnek (25) – 1 gol. Martin Osiecki (18). WIDEO: Połączenie koszykówki z piłką ręczną, siatkówką i lacrosse'em. Pearl ball, tradycyjna chińska dyscyplina, cieszy się coraz większą popularnością

Pat Metheny zagra w pięciu polskich miastach. Sprawdź, gdzie odbędą się koncerty

Ten znak zodiaku uważany jest za najlepszy. Jest wyjątkowy. Czy to ty?