Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Informację otrzymaliśmy od Czytelniczki.
"W dniach 28-29...

Mamy Mistrzynie Polski w Ju Jitsu! Mieszka w Konotopie

Informację otrzymaliśmy od Czytelniczki. "W dniach 28-29 wrzesień w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski Ju Jitsu. Zgłosiło się 49 klubów z całej Polski, było prawie 1000 zawodników. Z KU AZS Zielona Góra i Washi Konotop startowało czworo zawodników z naszego regionu. Wiktoria Mulka z Konotopu zdobyła dwa złote medale i po raz trzeci obroniła tytuł Mistrzyni Polski Ju Jitsu. Na co dzień uczy się w VII LO w Zielonej Górze. Mikołaj Ladra z Tryszelin został wicemistrzem Ju Jitsu. Michalina Mulka zdobyła brązowy medal, Miłosz Stroiński ze Świętna zdobył dwukrotnie V miejsce. W Miłosza kategorii startowało 12 zawodników. Udało mu się przejść eliminacje i doszedł do półfinałów. Tam uległ przeciwnikowi w minimalnej ilości punktów. To uplasowało go na piątym miejscu. Zawody były na bardzo wysokim poziomie. Walki odbywały się na pięciu matach. Michalina Mulka, Mikołaj Ladra, Miłosz Stroiński na co dzień trenują w klubie Washi Konotop. Ich trenerem jest Robert Pałka. Wiktoria Mulka, która mieszka i uczy się w Zielonej Gorze trenuje w klubie KUAZS Zielona Góra u Macieja Sikory. Jest też powołana do Kadry Narodowej JuJitsu. Mikołaj Ladra, czyli wicemistrz Polski Ju Jitsu na codzień uczy się w szkole mundurowej w Sławie. Michalina Mulka brązowa medalistka uczęszcza do 8 klasy szkoły podstawowej w Konotopie, Miłosz Stroński uczy się we Wolsztynie w technikum. POLECAMY:WYŚCIGI MTB W ŻARACH

Babka marchewkowa z lukrem. Ten przepis zadziwia!