Polecamy

ożesz nie uwierzyć, ale tak właśnie wygląda Lubuskie! Te zdjęcia po prostu zachwycają! Mariusz Nawrocki ma wyjąkowe oko i pokazuje bajecznie piękne lubuskie [GALERIA] © Facebook: Mariusz Nawrocki Fotografia
[1/43]

ożesz nie uwierzyć, ale tak właśnie wygląda Lubuskie! Te zdjęcia po prostu zachwycają! Mariusz Nawrocki ma wyjąkowe oko i pokazuje bajecznie piękne lubuskie [GALERIA]

Mariusz Nawrocki robi wyjątkowe zdjęcia. Nasze okolice w jego ujęciach wyglądają, jak bajkowe kadry. Naprawdę! Landrykowe niebo, kłębiące się chmury i powalająca zieleń... Te zdjęcia po prostu zapierają dech w piersiach!

Pan Mariusz na swoich fotografiach pokazuje różne miejsca z naszego regionu. Na wielu zdjęciach zobaczycie Wartę i jej okolice. Są też zdjęcia Gorzowa, Ośna Lubuskiego, Słońska, Ownic i Skwierzyny.

Jeśli fotografie pana Mariusza przypadły Wam do gustu, koniecznie zajrzyjcie na jego profil na facebooku. Tam tych wyjątkowych zdjęć jest jeszcze więcej!

WIDEO: Małe łabęczie podróżują na grzbiecie mamy. Film od naszego Czytelnika


Mariusz Nawrocki robi wyjątkowe zdjęcia. Nasze okolice w jego ujęciach wyglądają, jak bajkowe kadry. Naprawdę! Landrykowe niebo, kłębiące się chmury i powalająca zieleń... Te zdjęcia po prostu zapierają dech w piersiach! Pan Mariusz na swoich fotografiach pokazuje różne miejsca z naszego regionu. Na wielu zdjęciach zobaczycie Wartę i jej okolice. Są też zdjęcia Gorzowa, Ośna Lubuskiego, Słońska, Ownic i Skwierzyny. Jeśli fotografie pana Mariusza przypadły Wam do gustu, koniecznie zajrzyjcie na jego profil na facebooku. Tam tych wyjątkowych zdjęć jest jeszcze więcej!

Najnowsze wiadomości

reklama