Polecamy

Mieszkanie w Drezdenku © licytacje.komornik.pl
[4/21]

Mieszkanie w Drezdenku

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich Przemysław Gągało, na podstawie art. 953 kpc, podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 15-04-2021r. o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich, ul. Rynek 2-3, w sali nr 13, odbędzie się druga licytacja lokalu mieszkalnego, położonego: 66-530 Drezdenko, Kopernika 10D/40, dla którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. IV Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze kw GW1K/00030837/3.

Przedmiotowy lokal mieszkalny o pow. użytkowej 37,90 m² usytuowany jest na II piętrze, po prawej stronie klatki schodowej. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przypisana jest piwnica, która znajduje się w nieruchomości wspólnej. W przedpokoju jest miejsce na szafę wnękową. Z jednego z pokoi prowadzi wyjście na balkon. Wejścia do wszystkich pomieszczeń prowadzą z przedpokoju (wysokość pomieszczeń wynosi ok. 245 cm). Stan techniczno – użytkowy lokalu określa się jako średni.

Suma oszacowania nieruchomości: 100 500,00 zł
Cena wywołania nieruchomości: 67 000,00 złLicytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest: 10 050,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Wideo: Nieuczciwy komornik zabierał ludziom pieniądze i nie oddawał ich wierzycielom. Przywłaszczył 2,5 mln zł!


Sprawdziliśmy, jakie mieszkania można nabyć na licytacjach komorniczych w Lubuskiem. Nieruchomości te często można kupić w okazyjnej cenie. Wystawione są na licytację, ponieważ ich właściciele nie byli w stanie spłacać długów. Sprawdź, może znajdziesz interesującą ofertę. Na kolejnych zdjęciach w galerii prezentujemy konkretne mieszkania w województwie lubuskim, które zostały wystawione na licytacje. Znajdziesz tam m. in. termin licytacji, lokalizację mieszkania oraz jego cenę wywoławczą. Sprawdź kolejne zdjęcia w galerii >>> Nieruchomości wystawione na licytację są zajmowane osobom zadłużonym. Sprawdziliśmy najciekawsze oferty domów na sprzedaż z województwa lubuskiego. Wszystkie oferty pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl.

Najnowsze wiadomości

reklama