Polecamy

Mieszkanie w Drezdenku © licytacje.komornik.pl
[3/21]

Mieszkanie w Drezdenku

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich Przemysław Gągało, na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 15-04-2021 r. o godz. 14:30 w budynku Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich , ul. Rynek 2-3, w sali nr 13, odbędzie się pierwsza licytacja udziału 1/2 w nieruchomości, którą stanowi lokal mieszkalny, położony w Drezdenku ul. Krakowska 14/4, dla którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. IV Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1K/00005742/6.

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o pow. 77,27 m 2, do którego przypisany jest udział 25/100 w nieruchomości wspólnej, położony w Drezdenku ul. Krakowska 14/4. Lokal usytuowany jest na I piętrze budynku znajdującego się w ścisłym centrum miasta i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalacje energii elektrycznej, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego etażowego ogrzewania z piecem gazowym dwufunkcyjnym w łazience, cepłej wody ogrzewanej z pieca, przy czym piec gazowy c.o. prawdopodobnie jest niesprawny, a sama instalacja c.o. jest uszkodzona. Lokal wymaga remontu.

Suma oszacowania całej nieruchomości wynosi: 110 000,00 zł Suma oszacowania udziału 1/2 wynosi : 55 000,00 zł

Cena wywołania udziału 1/2 wynosi : 41 250,00 zł

Wideo: Nieuczciwy komornik zabierał ludziom pieniądze i nie oddawał ich wierzycielom. Przywłaszczył 2,5 mln zł!


Sprawdziliśmy, jakie mieszkania można nabyć na licytacjach komorniczych w Lubuskiem. Nieruchomości te często można kupić w okazyjnej cenie. Wystawione są na licytację, ponieważ ich właściciele nie byli w stanie spłacać długów. Sprawdź, może znajdziesz interesującą ofertę. Na kolejnych zdjęciach w galerii prezentujemy konkretne mieszkania w województwie lubuskim, które zostały wystawione na licytacje. Znajdziesz tam m. in. termin licytacji, lokalizację mieszkania oraz jego cenę wywoławczą. Sprawdź kolejne zdjęcia w galerii >>> Nieruchomości wystawione na licytację są zajmowane osobom zadłużonym. Sprawdziliśmy najciekawsze oferty domów na sprzedaż z województwa lubuskiego. Wszystkie oferty pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl.

Najnowsze wiadomości

reklama