Konkurs przeprowadzony został w placówkach oświatowych województwa lubuskiego w ramach obchodów
Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża Organizatorami byli:
- Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada HDK PCK w Zielonej Górze
- Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zielonej Górze
- Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
- PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
- Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża
Komisja w powyższym składzie po burzliwej dyskusji nagrodziła następujące prace z niżej wymienionych placówek oświatowych województwa lubuskiego.
Przedszkola
- Jaśmina Jaros - Przedszkole Miejskie nr 21 Gorzów Wlkp.
- Marcelina Kukla - Miejskie Przedszkole nr 4 Żary
- Kamil Stecz - Przedszkole Miejskie nr 3 Gorzów Wlkp.
- Alicja Abram-Zielińską - Przedszkole Miejskie nr 5 Gubin
- Mikołaj Pielosa - Miejskie Przedszkole nr 2 Gubin
- Natalia Kasztel - Miejskie Przedszkole nr 6 Żagań
- Kamila Karpowicz - Miejskie Przedszkole nr 3 Żary
- Magdalena Irska - Zespół Przedszkolny 2i3 Żagań
- Piotr Fikus - Przedszkole miejskie nr 1 Gubin
- Zuzanna Gałka - Przedszkole nr 17 Gorzów Wlkp.
Świetlice - praca zbiorowa. Ośrodki Szkolno-Wychowawcze
- Fabian Glazer- Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Ośno Lubuskie .
- Oskar Lewicki - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Ośno Lubuskie
- Tomasz Gajda - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Ośno Lubuskie
- Krzysztof Wołyniec - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin
- Estera Deka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin
- Aleksandra Poznańska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin
- Daniel Kowalczyk - Zespół Szkół Specjalnych nr 1 Zielona Góra
- Tomasz Zabielski - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wlkp.
- Adam Pałasz - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nowa Sól
Szkoły Podstawowe kl. I-III
- Bartłomiej Malinowski - Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny
- Olga Janiak-Piwowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 Zielona Góra
- Kaja Królik - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 Zielona Góra
- Maja Nowak - Szkoła Podstawowa nr 18 Zielona Góra
- Julia Zielińska - Szkoła Podstawowa Lubieszów
- Roksana Piniewska - Szkoła Podstawowa Janczewo – Santok
- Emanuel Stepniak - Szkoła Podstawowa nr 2 Gubin
- Natan Walukowicz - Szkoła Podstawowa n 1 Gubin
- Jagoda Czarnecka - Szkoła Podstawowa nr 8 Żary
- Jakub Sapilkowski - Szkoła Podstawowa nr 3 Żary
- Wiktor Kamiński - Szkoła Podstawowa Kłodawa
- Magdalena Tomczyk - Szkoła Podstawowa nr 8 Żary
- Hanna Domańska - ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
- Dawid Jasienski - ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
- Nina Kopczyk - ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
Zobacz też - obchody stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża
Szkoły Podstawowe Kl. IV –VIII
- Miłosz Skrzypa - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
- Szymon Ostapiej - Szkoła Podstawowa Czarnowice
- Justyna Iskra - Szkoła Podstawowa Małomice
- Zuzanna Sewereńska - Szkoła Podstawowa nr 10 Gorzów Wlkp.
- Zuzanna Perdek - Publiczna Szkoła Podstawowa Tomaszowo
- Mateusz Przybylski - Publiczna Szkoła Podstawowa Tomaszowo
- Laura Corn - Katolicka Szkoła Podstawowa Żary
- Bartosz Konopacki - ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
- Aleksandra Krzywicka - Szkoła Podstawowa nr 2 Gubin
- Maja Miroszek - Szkoła Podstawowa nr 1 Gubin
- Lena Stryjek - Publiczna szkoła Podstawowa nr 7 Zielona Góra
- Nikodem Czerwiński - Zespół Szkół Konotop
- Filip Kubicki - Szkoła Podstawowa nr 18 Zielona Góra
- Dominika Bachman - Zespół Szkolno-Przedszkolny Świdnica
- Hanna Czarny - Zespół Szkolno-Przedszkolny Świdnica
- Laura Zalas- Szkoła Podstawowa Kłodawa
- Julia Kaproń - Zespół Szkolno-Przedszkolny Otyń
- Matylda Wróblewska - ZE nr 4 Drzonków Zielona Góra
- Kaja Zalewska - ZE nr 4 Drzonków Zielona Góra
- Antonina Kaniowska - Szkoła Podstawowa nr 2 Lubsko
Szkoły Ponadgimnazjalne
- Adrianna Kwiatkowska - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
- Malwina Kubas - Bursa Zielona Góra
- Laura Grabarek - Zespół Szkół Technicznych Lubsko
- Sebastian Kwiatkowski - Zespół Szkół Technicznych Lubsko
Wszyscy wymienieni uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa otrzymują nagrody i dyplomy.
Zobacz też
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?