Dodaj zdjęcie profilowe

avatarOlga Klamecka

Nowa Sól

Piękni ludzie z Nowej Soli...?

2012-08-27 10:27:54

Czy ludzie z Nowej Soli są piękni? Kilka razy słyszałam, że nowosolanki są jakoś tak bardziej, mocniej, wyraziściej... W sensie z urodą. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam głębiej sądząc, że to po prostu takie gadanie żeby było miło i sympatycznie w rozmowie z kimś "nietutejszym"... A tu proszę: na Facebooku pojawiła się strona o wdzięcznej nazwie Bo ludzie z Nowej Soli są piękni
Na czym to polega? Na tym, by wejść, polubić, dołączyć do grona ponad 700 fanów i wysyłać na podany tam e-mail zdjęcia ładnych osób z Nowej Soli. Nic specjalnie skomplikowanego, tylko kilka rzeczy każe mi myśleć, że to taka trochę zabawa w koncert życzeń nastolatków. Dlaczego?
1. Sposób pisania osoby/osób prowadzących profil - wiele znaczków, minek, emotikonek
2. Średnia wieku osób pokazanych na profilu nie przekracza 20 lat
3. Brak podpisów autorów fotek (no tak - wiele z nich jest robionych z tak zwanej ręki...)


Ale promocja jest. Piszą o tym, mówią o tym, lubią to. Oglądam zdjęcia: większość to naturalnie dziewczyny w wieku 15-17 lat w pełnym makijażu i farbowanych włosach. Może ja mam inne pojęcie piękna, ale czy taki promujący piękno w naszym mieście profil nie powinien mieć w sobie więcej naturalności, pokazywać wszystkich przedziałów wiekowych i nie być po prostu okazją do zrobienia miłego prezentu koledze/koleżance?


Wklejone zdjęcie dziewczyny. Napis, na przykład Nadesłane: Genowefa, 14 lat. Dopisek: Ty wariatko, jesteś wspaniała i nie myśl, że jest inaczej!


No, może ja się nie znam. W sumie stara już jestem w porównaniu do nich wszystkich. Ja uważam że dostrzeżenie u kogoś piękna powinno być nagradzane komplementem, kwiatem, miłym gestem. A nie lajkiem na fejsie. Wygląda na to, że muszę nadążyć. Bo czuję się jeszcze starsza niż jestem.
A Wy co sądzicie?
Ja tam i bez tego wiedziałam, że jak miasto mamy niczego sobie to i ludzie są ładni i fajni :)
Lubicie to?

Jesteś na profilu Olga Klamecka - stronie mieszkańca miasta Nowa Sól. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj