Wybierz region

Wybierz miasto

  Wyjdź na Solo - „Polska muzyka lat 80”

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 "Elektryk" im. Włodzimierza Krukowskiego
  Nowa Sól, ul. Wincentego Witosa/25

  16:00 Piątek, 13 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Nowosolski Dom Kultury po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w talent show „Wyjdź na solo”.

  To już trzecia edycja tej imprezy która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Nowej Soli.

  W czasie gdy odbywać się będą przesłuchania chcących wziąć udział w tegorocznej edycji, swoją płytę demo nagrywać będą laureaci „Wyjdź na solo” 2014.

  Tematem przewodnim edycji roku 2015 będzie „Polska muzyka lat 80”, czasu wielkich przemian nie tylko politycznych ale również muzycznych.

  W latach osiemdziesiątych nastąpiła swoista zmiana pokoleniowa artystów. Powstało wiele nowych młodych zespołów grających gatunki muzyczne, które na polskiej scenie nie były obecne. Pojawienie się takich zespołów jak chociażby TSA, Republkia, RSC, Turbo, Lombard, Mannam, T love na zawsze zmieniło polską scenę muzyczną.

  Muzyka z tego okresu zagościła na długi czas i z chęcią do niej wracamy. Ilość polskich przebojów z tych lat jest naprawdę imponująca i właściwie każdy bez względu na to czy jest melomanem czy też słucha muzyki okazjonalnie bez problemu te utwory rozpoznaje.

  Dlatego mamy nadzieję, że tegoroczna edycja „Wyjdź na solo” będzie się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem wśród chcących wziąć w niej udział.

  Bez względu na to czy śpiewasz już jakiś czas, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, bez względu na to ile masz lat - bo nie ma tu ograniczeń wieku, bez względu na to czy chcesz wystąpić sam - czy ze swoim zespołem zgłoś się i weź udział w tegorocznej edycji „Wyjdź na solo”.

  Kto nie słuchał listy przebojów Programu Trzeciego, Rozgłośni Harcerskiej czy Studia Stereo, gdzie w stereofonicznej jakości można było wysłuchać całych płyt z światowego topu.

  Marek Gaszyński, Marek Niedźwiecki to prezenterzy radiowi, których głos towarzyszył całemu pokoleniu, które na muzyce lat 80 dorastało.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ