Wybierz region

Wybierz miasto

  Ten Rupees

  Park Miejski im. Poniatowskiego
  Kożuchów, ul. /

  21:30 Sobota, 30 maja

  • Wstęp wolny

  Ten Rupees

  Grupa powstała pod koniec 2009 roku z inicjatywy doświadczonych już muzyków Maćka Kruka (gitara) i Darka Giedziuna (pudło, wokal). W niedługim czasie skład został uzupełniony o Zbyszka KETĘ Kruszelnickiego (bas), który pierwsze swoje kroki na scenie stawiał wraz z początkiem lat 90 z grupą rattus. Perkusistą zespołu był wtedy Aleksander Turkiewicz, którego na początu bierzącego roku zastąpił Marcin Kozłowski - Były członek bluesowej formacji Za Fcześnie Fstałem.
  W repertuarze grupy znajdują się covery między innymi takich firm jak: Guns 'n Roses, Alice in Chains czy Illusion. Ciekawostką są stricte popowe pozycje takie jeak "Britney Spears - Baby One More Time", czy "Lady Gaga - Bad Romance" w rockowej aranżacji zespołu. Od początku 2012 roku formacja pracuje nad własnym materiałem i w tej chwili dysponuje trzema autorskimi utworami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ