Wybierz region

Wybierz miasto

  Piękni i Młodzi, Mariusz Wawrzyńczyk

  Park Miejski im. Poniatowskiego
  Kożuchów, ul. /

  19:00 Piątek, 17 lipca

  • Wstęp wolny

  Piękni i Młodzi

  Dawid - wokalista oraz wodzirej każdego przyjęcia. Student Wokalistyki Jazzowej w Lublinie. Od 6 lat prowadzi różne imprezy z coraz większym powodzeniem i zadowoleniem klientów. Tylko on zna sposoby jak rozgryźć najbardziej "oporne" towarzystwo.
  Magdalena - wokalistka o charakterystycznym i pięknie brzmiącym altowym głosie. Ozdoba całego zespołu. Zajmuje się także prowadzeniem zabaw dla dzieci (komunie, festyny, urodziny itd.). Jej doświadczenie to ponad 7 lat regularnego grania różnych imprez okolicznościowych.
  Daniel - akordeonista, klawiszowiec, wokalista, wodzirej. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży. Jeden z najlepszych akordeonistów w regionie. Najmłodszy członek zespołu. Mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń.

  Mariusz Wawrzyńczyk

  Mariusz Wawrzyńczyk urodził się na Śląsku w Będzinie 27 sierpnia 1988 roku. Po kilkunastu latach przeniósł się do Kożuchowa w województwie lubuskim. Tam szkolił warsztat w Kożuchowskim oraz Nowosolskim Domu Kultury pod okiem instruktorów Jana Sompolińskiego oraz Roberta Kajdanowicza. Był również wokalistą i tancerzem w zespole folklorystycznym "Lubuskie Słoneczko".

  W 2012 roku ukończył z wyróżnieniem dwuletnie Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu.

  Mariusz Wawrzyńczyk jest laureatem i uczestnikiem około 30 Ogólnopolskich Festiwali Piosenki m.in. Festiwalu Twórców Piosenki Polskiej, Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Młodej Europy "CANTO CANTARE" czy Festiwalu im. Czesława Niemena w Luboniu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ