Wybierz region

Wybierz miasto

  LABirynt

  Nowosolski Dom Kultury Kino Europa
  Nowa Sól, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/49, +48 68 387 90 15

  16:00 - 17:00 Sobota, 17 września

  • 10zł

  LABirynt to interaktywna instalacja dla dzieci do trzeciego roku życia, która łączy w sobie teatr, taniec współczesny, architekturę tekstylną, nowe media i świetną zabawę. Nie ma tu tradycyjnie opowiadanej historii, co nie przeszkadza niezwykle twórczo i odkrywczo budować przedstawienie, w którym najważniejsze jest spotkanie z publicznością i wspólnie przeżyta przygoda. To teatr bardzo doznaniowy, w którym działają kolory, kształty, dźwięki, a nawet zapachy i smaki. Teatr dla najmłodszych to spotkanie w bezpiecznej i intymnej atmosferze. To również niepowtarzalna okazja dla rodziców, by przyjrzeć się swojemu dziecku w zupełnie nowej sytuacji oraz pogłębić z nim relację.

  Kilka słów do najnajowych opiekunów – czyli co należy wiedzieć przychodząc na LABirynt:
  a) LABirynt to kameralna, przytulna, bezpieczna przestrzeń, w której artyści stają się przewodnikami dzieci i rodziców/dorosłych
  b) przed wejściem w przestrzeń LABiryntu należy zdjąć buty (można przynieść ze sobą kapcie – czyli „przytulne” obuwie zamienne)
  c)w LABiryncie rodzice współdziałają z dziećmi, dlatego warto być ubranym w sposób wygodny, by móc swobodnie przemierzać labiryntowe przestrzenie
  d) prosimy, aby w trakcie przedstawienia nie spożywać pokarmów i napojów,
  e) prosimy o nierobienie zdjęć podczas spektaklu
  f) prosimy o niehamowanie naturalnych reakcji dzieci (płacz, śmiech, słowa, gaworzenie są dla nas wyrazem emocji i bardzo zależy nam na tym, by dzieci mogły wyrażać je w sposób swobodny)
  g) jeżeli dziecko poczuje dyskomfort można swobodnie z nim wyjść i wrócić po chwili

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?