Wybierz region

Wybierz miasto

  Katarzyna Groniec

  Nowosolski Dom Kultury Kino Europa
  Nowa Sól, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/49, +48 68 387 90 15

  18:00 Sobota, 23 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Katarzyna Groniec:
  Wyjątkowa wokalistka i osobowość polskiej sceny. Niekiedy cały teatralny zespół nie jest w stanie dostarczyć tylu emocji i tak umiejętnie przenieść słuchaczy w świat, o którym opowiada. A opowiada niezwykle przejmująco i wiarygodnie, dzięki czemu po chwili każdy przenosi się w świat kreowany słowem i melodią. Jej występy to przejmujące spektakle, a widzowie od początku czują realistyczność wszystkich historii. Towarzyszący artystce muzycy w idealny sposób dozują emocje, budując niepowtarzalny nastrój.

  W 2000 roku ukazała się debiutancka płyta „Mężczyźni”, której producentem był Grzegorz Ciechowski. Kolejne płyty to: „Poste restante” (2002), „Emigrantka” (2004), „Przypadki” (2007), „Na żywo” (2008), „Listy Julii” (2009), „Pin-Up Princess” (2011), „Wiszące Ogrody” (2014). W 2008 Katarzyna Groniec otrzymała dyplom mistrzowski – Nagrodę im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w piosence aktorskiej. Od września 2014 roku promuje swój najnowszy program złożony z piosenek Agnieszki Osieckiej, którego premiera odbyła się na Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”. 18 września 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się album z Katarzyny Groniec „ZOO” właśnie z piosenkami Agnieszki Osieckiej. „ZOO” to również tytuł koncertu – muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, że...Najdziwniejsze ciekawostki o Bożym Narodzeniu QUIZ