Wybierz region

Wybierz miasto

  Fucktory

  Pub Kaflowy Music Cafe
  Nowa Sól, ul. Św. Barbary/., +48 68 387 24 15

  20:00 Sobota, 19 września

  • Brak informacji o cenie

  Fucktory

  Głogowsko - nowosolska formacja FUCKTORY została założona w 2007 roku przez GRZESIA PODEMSKIEGO(drum's), znanego z WERNERA czy LORDA, nowosolskich zespołów rockowych. Grupa zagrała wiele lokalnych koncertów, ale dopiero po występie na nowosolskim SPRING ROCK FESTIVAL w 2008 roku dostali mocnego kopa do dalszej egzystencji, ponieważ zajęli wówczas pierwsze miejsce. W między czasie ukazało się demo zespołu nagrane w Nowej Soli. W nowym składzie FUCKTORY gra następną serie koncertów i zalicza
  jeleniogórską LIGĘ ROCKA, gdzie kwalifikują się do finału, co dopinguje do dalszej pracy. Mamy rok 2011, zespól kończy pracę nad pierwszą płytą i wynurza się ze studia, by zacząć nowy etap życia. Premiera płyty „Atramentem łzami i krwią" po nowym masteringu oraz aranżacjach brzmi, i szybko wpada w ucho słuchaczom. Obecnie zespół powrócił z koncertami oraz promuje najnowszą płytę o tytule "INNA BAJKA", która ukazała się w maju 2015 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, że...Najdziwniejsze ciekawostki o Bożym Narodzeniu QUIZ