Wybierz region

Wybierz miasto

  Death Metal Fest

  Pub Kaflowy Music Cafe
  Nowa Sól, ul. Św. Barbary/., +48 68 387 24 15

  18:00 Sobota, 14 maja

  • 10zł

  Syndrom:
  Grupa Syndrom powstała w maju 2005 roku z połączenia sił zielonogórsko - żagańskich. W tym samym roku, zespół własnym nakładem nagrał pierwszy studyjny album „Primitive Future”. Rok 2008 zaowocował następną wizytą w studiu nagrań, gdzie powstał drugi studyjny album formacji "Back To The Life" (recenzja Metal Hammer nr 226 – ocena 4,5/5).
  W roku 2010 zespół obchodził 5-cio lecie istnienia, miała miejsce premiera koncertowego CD "Voice From The Life".


  Ashes:
  Dnia 02.11.2012 odbyła się pierwsza po 20 latach przerwy próba. Jest to również data reaktywacji zespołu.Zespół do życia przywrócił Piotr Wolniewicz - gitara,Veniu Żukowski - bass, Marcin Piegat - perkusja, Krzysztof Skorb - vocal. W połowie lutego do zespołu dołączył drugi gitarzysta Piotrek Lewandowski. Zespół w tym składzie pracuje nad zupełnie nowym materiałem i 16 listopada gra swój pierwszy po ponad 20 latach przerwy koncert. Miejscem "debiutu" jest szczeciński pub "Szuflandia"


  Indicium:
  Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać, nie, dość że, to zespół z ogromnymi tradycjami (data powstania 1991) to jeszcze są z Kożuchowa.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?