Wybierz region

Wybierz miasto

  Combo 90210

  Pub Kaflowy Music Cafe
  Nowa Sól, ul. Św. Barbary/., +48 68 387 24 15

  20:00 Piątek, 15 kwietnia

  • 10zł

  Combo 90210:
  Wiele miesięcy temu skazali się na wspólną grę w imię najwyższych ideałów. Nie uciekli z więzienia do podziemia Los Angeles – zaszyli się w sali prób. Nadal poszukiwani przez zleceniodawców, utrzymują się jako muzycy. Jeśli masz kłopot, nikt nie może Ci pomóc i potrafisz ich odnaleźć. Zatrudnij Combo 90210!
  Przed Państwem zupełnie nowe, nietypowe przedstawienie muzyczne. Pełen akcji i humoru występ, w skład którego wchodzą największe muzyczne przeboje z seriali telewizyjnych lat 80 i 90. Utwory z wielkich produkcji telewizyjnych przygotowane w nowych, odświeżonych aranżacjach nie pozwolą usiedzieć na miejscu nikomu. W skład koncertu wchodzą przeboje z takich seriali jak: Drużyna A, Alf, Beverly Hills 90210. Doskonali muzycy, którzy połowę życia spędzili przed instrumentem, a drugą połowę przed telewizorem przeniosą każdego w światy pościgów (Miami Vice), drogich samochodów (Knight Rider) czy skomplikowanych relacji małżeńskich (Al Bundy), ale przede wszystkim pozwolą się świetnie bawić.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?