Wybierz region

Wybierz miasto

  Bingo Boy - Pies, który mówi

  Nowosolski Dom Kultury Kino Europa
  Nowa Sól, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/49, +48 68 387 90 15

  11:00 Niedziela, 3 kwietnia

  ‘BINGO BOY – pies, który mówi‘ to współczesna opowieść o tęsknocie i potrzebie posiadania kogoś bliskiego, z kim można się bawić, dzielić radości i smutki oraz przeżywać niezwykłe przygody. Razem z bohaterami sztuki, dziewczynką o imieniu Maja, jej dziadkiem Wojtkiem oraz psem Bingo Boy-em, widzowie przeżywają niezwykłe przygody, a przy okazji przekonują się o tym, jak ważna jest nauka języków obcych we współczesnym świecie.
  Zabawne dialogi, kolorowe animacje, gry słowne, piosenki, rymowanki i krótkie wiersze sprawiają, że przechodzenie z języka polskiego na język angielski staje się czymś naturalnym i przybiera formy wesołych zabaw lingwistycznych. Wartka akcja wydarzeń, bajkowa scenografia, multimedialne efekty, interaktywny charakter przedstawienia oraz bogactwo treści wychowawczych i edukacyjnych sprawiają, że spektakl ten obejrzą z zapartym tchem nie tylko dzieci, ale również ich rodzice oraz opiekunowie.
  Spektakl dla dzieci w wieku 5-8 lat.
  Bilety do nabycia w sekretariacie NDK oraz w kasie - pół godziny przed przedstawieniem

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ