Wybierz region

Wybierz miasto

  Azyl - Rock With Soul

  Gminny Ośrodek Kultury
  Nowe Miasteczko, ul. Tadeusza Kościuszki/2, +48 51 733 28 36

  18:00 Sobota, 16 kwietnia

  • 10zł

  Początki zespołu sięgają roku 2005. To właśnie wtedy Tomek, Darek i Mateusz postanowili wspólnie stworzyć rockowy projekt z prawdziwego zdarzenia. Owczesny skład uzupełnili Bartosz Marszałek i Piotrek Karliński.
  Zespół wystąpił na tylko jednym przeglądzie " Teraz Młodzi", gdzie wokalista zdobył wyróżnienie. Zespół zawiesił działalność, kiedy to trójka założycieli zaczęła współpracować z formacją S.O.U.L.
  Po okrągłych 10 koncertowych latach z formacją S.O.U.L. i dwóch wydawnictwach płytowych, chcąc spróbować ponownie swoich sił w macierzystym zespole, z inicjatywy Darka reaktywowano rockową formację AZYL. Do pierwotnego składu dołączył Franek Ostojski, który gra na basie oraz brat Mateusza Tadeusz Nowakowski, odpowiedzialny za instrumenty perkusyjne.
  Zespół rozpoczął od nagrania singla, którym to zamierza zdobywać publiczność. AZYL został pozytywnie oceniony przez redaktora Romualda Jakubowskiego z radia ROCK TIME co, zaowocowało zamieszczeniem utworu pt. „WCIĄŻ CZEKAM” na liście przebojów. To zespół, który trzeba zobaczyć w swoim prawdziwym żywiole, jakim jest scena muzyczna.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?