Wybierz region

Wybierz miasto

  Atom, Most, Path Of Souls

  Pub Kaflowy Music Cafe
  Nowa Sól, ul. Św. Barbary/., +48 68 387 24 15

  19:00 Piątek, 6 maja

  • Brak informacji o cenie

  Atom:
  Zespół ATOM to inicjatywa czterech doświadczonych rockowych muzyków.
  W maju 2014 roku zespół zakończył pracę nad debiutanckim albumem w studiu Custom34. Płyta ukaże się na rynku 06 października za pośrednictwem Metal Mind Productions. Patronaty medialne nad płytą objęły Metal Hammer, AntyRadio i Top Guitar.
  Muzyka ATOM to oryginalne rockowe brzmienie, mocno osadzone w ciekawych, gitarowych harmoniach, a niebanalne teksty dotykające ważnych tematów dopełniają całość.


  Most:
  Zespół powstał w marcu 2014 roku, z połączenia ludzi, którzy grali już wcześniej (Wariant Jelcyna, Bachurim, The Naturat). Gramy muzykę rockową z elementami Inspirujemy się muzyką takich artystów jak: Metallica, Coma, Luxtorpeda. Skupiamy się na wykonywaniu własnych utworów. Mamy za sobą występy w klubach Zielonogórskich, ale nie tylko. Zagraliśmy na 23. Finale WOŚP w Głogowie, a więc nasza muzyka przekroczyła granice województwa.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, że...Najdziwniejsze ciekawostki o Bożym Narodzeniu QUIZ