Tenisowy mecz Polska - Rosja w Krakowie - relacja.

wiadomosci24.pl
I runda Grupy Światowej Pucharu Federacji - Fed Cup - BNP PARIBAS - sobota 7 lutego 2015 roku - od godziny 12:00 trwa mecz tenisowy Polski z Rosją w Krakowie

Na nowym, pięknym korcie w hali Kraków Arena trwa mecz tenisowy pierwszej rundy Grupy Światowej Pucharu Federacji - Polski z Rosją. Prowadzi Rosja 1:0.

Aktualnie trwa drugi mecz:
Urszula Radwańska (WTA 135) gra z Maria Szarapowa (WTA 2) wynik w pierwszym secie 0:6
Drugi set aktualnie: 0:2
Czy Urszula może jeszcze tu sprawić drugą niespodziankę, czy padnie prosty wynik "rowerkowy"?

W pierwszym meczu grały Agnieszka Radwańska (WTA 8) ze Swietłaną Kuzniecową (WTA 27).
Wynik zakończonego meczu 1:2 (4:6, 6:2, 2:6)
W drugim secie padł wynik 6:2 dla Agnieszki po sześciu kolejnych gemach wygranych przez nią.
Nasza najlepsza tenisistka Agnieszka Radwańska robiła za dużo błędów w pierwszym secie - kibice czekali na pozytywne zmiany, które mogłyby odwrócić losy meczu i doczekali się tego przy stanie 0:2 w drugim - gra Agnieszki była dużo lepsza i wyniki są pozytywne: wygrała aż 6 gemów z rzędu!
Po dłuższej przerwie po zakończeniu drugiego seta - gdy Swietłana zniknęła w szatni - powróciła i przełamała Agnieszkę.
W trzecim secie - wygrała Rosja 6:2.