Mistrzowie Polski testowali nowosolski tor BMX! (wideo)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwóch mistrzów Polski w BMX Racingu - Bartosz Giemza oraz Szymon Biadacz, testowali tory w Parku Krasnala 2. – Są najlepsze! – mówili.

W poniedziałkowy poranek Bartosz Giemza, który odnosi ogromne sukcesy w ściganiu na rowerach typu BMX (jest aktualnym mistrzem Polski), przyjechał wraz z Szymonem Biadaczem (również mistrz Polski, ale w kategorii juniorów) do Nowej Soli, aby pojeździć na dwóch, prawie już ukończonych torach, które znajdują się w drugiej części Parku Krasnala.- To fantastyczne miejsce do treningów - nie ukrywali mistrzowie, którzy „przetestowali wczoraj zarówno pump-track jak i duży tor wyścigowy. - Uważam, że obydwa będą z pewnością prawdziwą wizytówką kolarstwa ekstremalnego w całej Europie - podkreślał Bartek, który, choć jest po ciężkiej kontuzji, dał wczoraj niezły popis swoich możliwości.Warto zaznaczyć, że wspomniany pump-track będzie tak naprawdę pierwszym w Polsce torem asfaltowym. - To znacznie poprawia choćby kwestie bezpieczeństwa - tłumaczył B. Giemza.- Na razie nie mamy za bardzo gdzie w Polsce ćwiczyć, najbliższe treningi odbywaliśmy więc w Czechach - dodawał z kolei Szymon. - Dlatego ten tor to fantastyczna sprawa. A miejscówka jest naprawdę konkretna - dodawał z uśmiechem mistrz Polski juniorów.  Przypominamy ponadto, że już za niecałe dwa miesiące, konkretnie 5 i 6 lipca, odbędą się w Nowej Soli Mistrzostwa Polski w BMX Racing.– Zapraszam, będzie naprawdę świetnie – zachęcał B. Giemza. Obejrzyjcie wideo z testowania nowosolskich torów:

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!