Hrabi zagra sobie "Tak, że o" w NDK

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

1 marca pojawi się u nas jeden z najlepszych kabaretów w kraju - Hrabi. Pokażą swój nowy cykl skeczy zatytułowany "Tak, że o". Proste!

Ten kabaret znają chyba wszyscy. Bawili nas najpierw jako "Potem", teraz, w odmienionym składzie jako "Hrabi". Jedno się nie zmieniło - ich skecze naprawdę rozśmieszają do łez swoimi skeczami.Tym razem - o dziwo - ma być prosto. Łatwo. Tak oni sami opisują swoje nowe dzieło, którym pochwalą się w Nowosolskim Domu Kultury 1 marca o godz. 17.00:„Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o" będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń... potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń" wystarczy tylko kobieta. Tak, że o."  Jeśli chcecie kupić bilety na to przezabawne widowisko, dzwońcie.Bilety: 30 zł - NDK tel. 68 387 90 15  

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!