"Mam talent"

12.04 ZIELONA GÓRA, Dana Hotel&SPA, al. Wojska Polskiego 79 (© Materiały organizatora/Grzegorz Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Masz talent? Już dzisiaj zapisz sobie tę datę w kalendarzu. Casting do programu "Mam Talent" po raz pierwszy odbędzie się w naszej okolicy. A dokładnie 12 kwietnia br. w Zielonej Górze!

Już w kwietniu i maju po raz 7. ekipa „Mam Talent!" wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski.Czym jest talent? Według definicji to wrodzone predyspozycje do czegoś, wybitne zdolności w jakiejś dziedzinie. Twórcy i producenci programu Mam Talent nie ograniczają się do tej definicji. Są zainteresowani wszystkimi, którzy są w jakiś sposób nieprzeciętni!Wyróżniają się pokonując własne niemożności, wykazują się niebywałą zręcznością, refleksem i intelektem.Tymi, których zainteresowania wykraczają poza to co określane jest jako hobby.Ludźmi, którzy odkrywają, że wszędzie można zaistnieć, samemu lub ze swoja grupą. Że świat nie kończy się na wielkich metropoliach, że w każdym małym miasteczku, wsi, osadzie można znaleźć ludzi o wielkim talencie !Może są Waszymi sąsiadami? Może to Ty? Przyjdź na casting do programu Mam Talent. Pokaż się światu.  - Na casting prosimy przygotować 2 minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie - informują organizatorzy.  12.04 ZIELONA GÓRA, Dana Hotel&SPA, al. Wojska Polskiego 79 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: